Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О предупреждении финансовой катастрофы и создании предпосылок для экономического роста в Украине" (относительно возобновления перерасчета пенсий и ее повышения до уровня увеличения заработной платы за предыдущий год с учетом уровня инфляции)

Проект закона Украины от 17.10.2014 № 5179
Дата рассмотрения: 17.10.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" (щодо відновлення перерахунку пенсій та її підвищення до рівня збільшення заробітної плати за попередній рік з урахуванням рівня інфляції)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, N 20 - 21, ст. 745, N 24, ст. 884) розділ III виключити.

II. Прикінцеві і перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

1) забезпечити здійснення перерахунку пенсій відповідно до вимог частини другої статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 49 - 51, ст. 376; 2014 р., N 11, ст. 135);

2) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

3) забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос