Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О профессионально-техническом образовании" (относительно дополнительных гарантий социальной защиты учащихся, слушателей и выпускников профессионально-технического учебного заведения)

Проект закона Украины от 17.10.2014 № 5176
Дата рассмотрения: 17.10.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про професійно-технічну освіту" (щодо додаткових гарантій соціального захисту учнів, слухачів та випускників професійно-технічного навчального закладу)

Верховна Рада України постановляє:

I. Закон України "Про професійно-технічну освіту" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., N 32, ст. 215) доповнити статтею 381 наступного змісту:

"Стаття 381. Додаткові гарантії соціального захисту учнів, слухачів та випускників професійно-технічного навчального закладу

Стипендія учня професійно-технічного навчального закладу щорічно збільшується у відсотках від мінімальної заробітної плати і на останньому році навчання становить не менше 50 відсотків середньої заробітної плати працівників відповідної категорії на виробництві.

Оплата праці під час проходження виробничої практики становить не менше 70 відсотків заробітної плати, встановленої на підприємстві для працівників відповідної професії, спеціальності, посади.

При вступі до вищих навчальних закладів на профільну спеціальність кращі випускники за поданням професійно-технічних навчальних закладів мають право брати участь у конкурсі лише за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України та центральним органам виконавчої влади в місячний строк з дня набрання чинності цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос