Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О выборах народных депутатов Украины" относительно обеспечения надлежащей организации и проведения голосования

Проект закона Украины от 08.10.2014 № 5142
Дата рассмотрения: 08.10.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо забезпечення належної організації та проведення голосування

Верховна Рада України постановляє:

1. Розділ XV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 10 - 11, ст. 73 із наступними змінами) доповнити пунктом 4-1 такого змісту:

"4-1. Виборці з числа військовослужбовців та осіб начальницького чи рядового складу, які виконують завдання за призначенням у місцях тимчасового перебування їх підрозділів за межами пунктів постійної дислокації, включаються на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року до уточнених списків виборців на звичайних виборчих дільницях у день голосування за поданням командирів відповідних підрозділів у порядку, встановленому Центральною виборчою комісією.

Для виборців, включених до уточненого списку виборців відповідно до абзацу першого цього пункту, документом, що підтверджує громадянство України та є підставою для отримання виборчого бюлетеня і може бути використаний на звичайній виборчій дільниці, є паспорт громадянина України, службове посвідчення або військовий квиток.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос