Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно усиления уголовной ответственности за доведение до банкротства кредитного союза)

Проект закона Украины от 24.09.2014 № 5106
Дата рассмотрения: 24.09.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за доведення до банкрутства кредитної спілки)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 25 - 26, ст. 131) такі зміни:

1) у частині першій статті 55 слово "п'яти" замінити словом "восьми", а слово "трьох" замінити словом "п'яти";

2) у статті 219:

абзац перший частини першої у такій редакції:

"1. Доведення до банкрутства, тобто умисне, з корисливих мотивів, іншої особистої заінтересованості або в інтересах третіх осіб вчинення громадянином - засновником (учасником) або службовою особою суб'єкта господарської діяльності, за винятком суб'єктів господарської діяльності, зазначених у частині другій цієї статті, дій, що призвели до стійкої фінансової неспроможності суб'єкта господарської діяльності, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі чи кредитору, -";

доповнити частиною другою такого змісту:

"2. Доведення до банкрутства, тобто умисне, з корисливих мотивів, іншої особистої заінтересованості або в інтересах третіх осіб вчинення громадянином - засновником (учасником) або службовою особою кредитної спілки дій, що призвели до стійкої фінансової неспроможності фінансової установи, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі чи кредитору, чи фізичним особам - членам такої кредитної спілки, -

карається позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до восьми років, або позбавленням волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п'яти років.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос