Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в законы Украины "О центральных органах исполнительной власти" и "О Кабинете Министров Украины" (относительно усовершенствования отдельных положений)

Проект закона Украины от 22.09.2014 № 5096
Дата рассмотрения: 22.09.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Законів України "Про центральні органи виконавчої влади" та "Про Кабінет Міністрів України"

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про центральні органи виконавчої влади" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 38, ст. 385; 2014 р., N 13, ст. 223):

1) абзац перший частини другої статті 9 після слів "Перший заступник" доповнити словами "та заступники";

2) в абзаці другому частини другої статті 19 слова "щодо призначення для призначення на посаду та звільнення з посади" замінити словами "щодо призначення на посади".

2. У Законі України "Про Кабінет Міністрів України" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., N 13, ст. 222, N 22, ст. 816):

1) у частині третій статті 42 слова "звільняється з посади Прем'єр-міністром України" замінити словами "звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за пропозицією Прем'єр-міністра України";

2) в абзаці третьому підпункту 3 частини першої статті 44 слова "урядового органу в системі міністерства або" виключити;

3) у статті 47:

частину четверту доповнити абзацом такого змісту:

"Перший заступник та заступники Міністра Кабінету Міністрів України є державними службовцями.";

у частині восьмій:

у першому реченні слова "Патронатні служби" замінити словами "Апарат Прем'єр-міністра України та патронатні служби";

друге речення замінити реченнями такого змісту: "Державні службовці, інші працівники апарату Прем'єр-міністра України та патронатних служб (крім керівника апарату Прем'єр-міністра України) призначаються на посаду та звільняються з посади Міністром Кабінету Міністрів України за поданням відповідно Прем'єр-міністра України, Першого віце-прем'єр-міністра України, віце-прем'єр-міністрів України та міністра, який не очолює міністерство. Звільнення державних службовців апарату Прем'єр-міністра України та патронатних служб здійснюється з підстав, визначених Законом України "Про державну службу", або за пропозицією відповідно Прем'єр-міністра України, Першого віце-прем'єр-міністра України, віце-прем'єр-міністрів України та міністра, який не очолює міністерство.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос