Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об аренде земли" (относительно минимального размера годовой арендной платы за пользование земельным участком сельскохозяйственного назначения, земельной долей (паем))

Проект закона Украины от 12.09.2014 № 5066
Дата рассмотрения: 12.09.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про оренду землі" (щодо мінімального розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення, земельною часткою (паєм))

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про оренду землі" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, N 46 - 47, ст. 280):

1. Статтю 21 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:

"Розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення, земельною часткою (паєм), що перебувають у приватній власності, не може бути меншим шести відсотків визначеної відповідно до законодавства нормативної вартості земельної ділянки, земельної частки (паю).".

2. Частину четверту статті 22 викласти в новій редакції такого змісту: "Орендна плата за земельні частки (паї) встановлюється, як правило, у грошовій формі. За добровільним рішенням власника земельної частки (паю) орендна плата за земельні частки (паї) може встановлюватися у натуральній формі та грошовій формі. Частина річної орендної плати в грошовій формі повинна складати не менше половини від загального розміру.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос