Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в часть первую статьи 208 Земельного кодекса Украины (относительно уточнения перечня объектов, в случае использования земельных участков для развития авиационной инфраструктуры, когда не возмещаются потери сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства)

Проект закона Украины от 11.09.2014 № 5062
Дата рассмотрения: 11.09.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до частини першої статті 208 Земельного кодексу України (щодо уточнення переліку об'єктів, у разі використання земельних ділянок для розвитку авіаційної інфраструктури, коли не відшкодовуються втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до частини першої статті 208 Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 3 - 4, ст. 27) такі зміни:

1. Доповнити частину першу статті 208 після слів "державних об'єктів дорожнього будівництва," словами "державних об'єктів авіаційної інфраструктури,".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону відповідно до своїх повноважень забезпечити прийняття своїх нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос