Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в пункт 1 раздела XI "Заключительные положения" Закона Украины "О безопасности и качестве пищевых продуктов" (относительно реализации на агропродовольственных рынках продукции домашнего производства и подворного забоя)

Проект закона Украины от 11.09.2014 № 5057
Дата рассмотрения: 11.09.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до пункту 1 розділу XI "Прикінцеві положення" Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою)

Верховна Рада України постановляє:

1. У пункті 1 розділу XI "Прикінцеві положення" Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (Відомості Верховної Ради України, 2005, N 50, ст. 533) цифру "2015" замінити цифрою "2017".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

3. Кабінету Міністрів України:

у трьохмісячний термін розробити та затвердити державну програму утворення та відкриття пунктів закупівлі молока та боєнь (забійно-санітарних пунктів) тварин, що утримуються в господарствах населення;

щорічно при розробці проекту державного бюджету на відповідний рік передбачати фінансування заходів державної програми утворення та відкриття пунктів закупівлі молока та боєнь (забійно-санітарних пунктів) тварин, що утримуються в господарствах населення.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос