Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно предоставления возможности гражданам получать нотариальные услуги в органе местного самоуправления села, поселка независимо от наличия нотариуса)

Проект закона Украины от 09.09.2014 № 5046
Дата рассмотрения: 09.09.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання можливості громадянам отримувати нотаріальні послуги в органі місцевого самоврядування села, селища незалежно від наявності нотаріуса)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Цивільному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 40 - 44, ст. 356) із змінами і доповненнями абзац четвертий частини третьої статті 245 викласти в такій редакції:

"Довіреність особи може бути посвідчена уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування села, селища, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування і розпорядження транспортними засобами.".

2. У Законі України "Про нотаріат" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 39, ст. 383) із змінами і доповненнями:

1) абзац перший статті 37 викласти в такій редакції:

"Уповноважені на це посадові особи органу місцевого самоврядування села, селища вчиняють, зокрема, такі нотаріальні дії:";

2) пункт четвертий частини другої статті 40 викласти в такій редакції:

"4) довіреності осіб, посвідчені уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування села, селища, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреності на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування та розпорядження транспортними засобами.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності на наступний день після дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом 30 днів з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону, у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос