Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усиления ответственности за повреждение телекоммуникационных сетей)

Проект закона Украины от 02.06.2014 № 4994
Дата рассмотрения: 02.06.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за пошкодження телекомунікаційних мереж)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Статтю 360 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 25 - 26, ст. 131 із наступними змінами) викласти у наступній редакції:

"Стаття 360. Умисне пошкодження телекомунікаційних мереж

Умисне пошкодження складових телекомунікаційних мереж (технічних засобів телекомунікацій, телевізійного, проводового мовлення, споруд електрозв'язку чи обладнання, яке забезпечує їх функціонування, ліній електрозв'язку, в тому числі кабельних, повітряних, радіорелейних, та/або споруд чи обладнання, які входять до їх складу), якщо воно спричинило тимчасове припинення зв'язку, -

карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років.".

2. Статтю 147 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122 із наступними змінами) викласти у наступній редакції:

"Стаття 147. Порушення правил охорони ліній і споруд зв'язку

Порушення правил охорони ліній і споруд зв'язку або пошкодження складових телекомунікаційних мереж (технічних засобів телекомунікацій, телевізійного, проводового мовлення, споруд електрозв'язку чи обладнання, яке забезпечує їх функціонування, ліній електрозв'язку, в тому числі кабельних, повітряних, радіорелейних, та/або споруд чи обладнання, які входять до їх складу), якщо воно не викликало припинення зв'язку, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від десяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - у розмірі від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос