Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Хозяйственный кодекс Украины (относительно уточнения понятия "предприятия коллективной собственности")

Проект закона Украины от 29.05.2014 № 4959
Дата рассмотрения: 29.05.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо уточнення поняття "підприємства колективної власності")

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Господарського кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, N 18, N 19-20, N 21-22, ст. 144) такі зміни:

1. Пункт 2 статті 93 "Поняття підприємства колективної власності" викласти у такій редакції: "Підприємствами колективної власності є виробничі кооперативи, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, підприємства споживчої кооперації, підприємства громадських та релігійних організацій, інші підприємства, передбачені законом".

2. Пункт 1 статті 94 "Господарська діяльність кооперативів" викласти у такій редакції: "Кооперативи як добровільні об'єднання фізичних та/або юридичних осіб створюються з метою спільного вирішення ними економічних, соціально-побутових та інших питань і поділяються відповідно до завдань та характеру діяльності на виробничі, обслуговуючі та споживчі.

За сферами діяльності кооперативи можуть бути сільськогосподарськими, житловими, гаражними, торгівельними, транспортними, освітніми, туристичними, медичними тощо.

Діяльність різних видів кооперативів регулюється законом".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня опублікування цього Закону:

1) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос