Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины по вопросам образования (относительно расширения доступа к общеобразовательному и дошкольному образованию)

Проект закона Украины от 15.05.2014 № 4888
Дата рассмотрения: 15.05.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України з питань освіти (щодо розширення доступу до загальноосвітньої та дошкільної освіти)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про освіту" (Відомості Верховної Ради УРСР (ВВР), 1991, N 34, ст. 451) такі зміни:

1. В частині 2 статті 3 після слів "незалежно від форм їх навчання і типів," доповнити словами "форм власності та підпорядкування".

2. В частині 2 статті 35 слова "у різних типах навчальних закладів" замінити на слова наступного змісту "у навчальних закладах різних типів і форм власності".

3. Статтю 61 Закону доповнити новою частиною наступного змісту: "9. До всіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, незалежно від їх організаційно-правових форм, форм власності та джерел фінансування, застосовується єдиний підхід до формування тарифів на комунальні послуги у порядку встановленому законодавством.".

II. Внести до Закону України "Про загальну середню освіту" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 28, ст. 230) наступні зміни:

Статтю 43 Закону доповнити новою частиною такого змісту: "3. До всіх загальноосвітніх навчальних закладів, незалежно від їх організаційно-правових форм, форм власності та джерел фінансування, застосовується єдиний підхід до формування тарифів на комунальні послуги у порядку встановленому законодавством.".

III. Внести до Закону України "Про дошкільну освіту" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 49, ст. 259) такі зміни:

Статтю 37 Закону доповнити новою частиною такого змісту: "3. До всіх дошкільних навчальних закладів, незалежно від їх організаційно-правових форм, форм власності та джерел фінансування, застосовується єдиний підхід до формування тарифів на комунальні послуги у порядку встановленому законодавством.".

IV. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон, набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос