Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно закупки в электронной форме)

Проект закона Украины от 15.05.2014 № 4887
Дата рассмотрения: 15.05.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України Про здійснення державних закупівель

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (Голос України, від 19.04.2014 р., N 78) такі зміни:

1. Доповнити пункт 1 статті 1 Закону України "Про здійснення державних закупівель" підпунктами наступного змісту:

"34) закупівля в електронній формі - державна закупівля, яка проводиться на електронному торговельному майданчику, що дозволяє реалізовувати всі передбачені цим Законом процедури в мережі Інтернет з використанням електронного документообігу відповідно до Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг";

35) електронний майданчик - сайт в мережі Інтернет разом з сукупністю технічного обладнання, програмного забезпечення та організаційних заходів, що використовуються для проведення державних закупівель в електронній формі всіма процедурами, передбаченими пунктом 1 статті 12 цього Закону.".

2. Пункт 3 статті 12 Закону України "Про здійснення державних закупівель" викласти в такій редакції:

"3. Замовник має право провести закупівлю з використанням кожної із процедур, передбачених цією статтею, в електронній формі. У випадках, встановлених Кабінетом Міністрів України, проведення закупівлі в електронній формі є обов'язковим для замовника.

Особливості, пов'язані з електронною формою проведення закупівлі кожною із процедур, передбачених цією статтею, описуються регламентами електронних майданчиків, відібраних для проведення державних закупівель в електронній формі. Вимоги до регламентів електронних майданчиків, відібраних для проведення державних закупівель в електронній формі, встановлюються Кабінетом Міністрів України. До затвердження вимог Кабінету Міністрів України до регламентів електронних майданчиків і до проведення відбору електронних майданчиків закупівля в електронній формі проводяться на електронному майданчику, обраному замовником, відповідно до регламенту цього електронного майданчика, за умови, що цей регламент не суперечить вимогам цього Закону.".

3. Пункт 3 статті 12 Закону України "Про здійснення державних закупівель" вважати пунктом 4 статті 12.

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

III. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос