Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об основных началах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности" (относительно ограничения количества проверок)

Проект закона Украины от 15.05.2014 № 4884
Дата рассмотрения: 15.05.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо обмеження кількості перевірок)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2007, N 29, ст. 389):

1. Пункт 1 Статті 5 доповнити двома абзацами наступного змісту:

Інформація щодо планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) на наступний календарний рік, а саме дат та строків їх здійснення повинна бути опублікована на сайті центрального органу виконавчої влади до якого належить орган державного нагляду (контролю), не пізніше ніж за 10 днів до кінця поточного року.

Планування заходів здійснюється з урахуванням категорійности підприємств за ступенем ризику. Сукупна кількість календарних днів перевірок підприємства усіма органами державного нагляду (контролю) у поточному році не повинно перевищувати 15 календарних днів для підприємств з малою і середньою ступенем ризику та 25 календарних днів - для підприємств з високим ступенем ризику.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через шістдесят днів з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом шістдесяти днів з дня набрання чинності цим Законом:

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

- забезпечити перегляд і скасування центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону;

- забезпечити прийняття центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, передбачених цим Законом.

3. Органам державного нагляду (контролю) протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести свою діяльність у відповідність до вимог цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос