Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лицензировании определенных видов хозяйственной деятельности" (относительно сокращения оснований для аннулирования лицензии)

Проект закона Украины от 15.05.2014 № 4883
Дата рассмотрения: 15.05.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо скорочення підстав для анулювання ліцензії)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 36, ст. 299) наступні зміни:

1) В статті 1 "Визначення термінів" абзац 12 "повторне порушення - вчинення ліцензіатом протягом строку дії ліцензії повторного порушення певних ліцензійних умов після застосування санкцій за аналогічне порушення" - виключити.

2) В статті 21 "Анулювання ліцензії" частини 1 абзац 3 "акт про повторне порушення ліцензіатом ліцензійних умов" виключити.

3) Викласти абзац 11 частини 1 статті 21 в наступній редакції:

"акт про відмову ліцензіата в проведенні перевірки органом ліцензування або спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування, складеного за обов'язкової участі представника ліцензіата".

4) У частині 7 статті 21 після слів " У разі анулювання ліцензії на підставі" виключити слова "акта про повторне порушення ліцензіатом ліцензійних умов".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через шістдесят днів з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом шістдесяти днів з дня набрання чинності цим Законом:

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

- забезпечити перегляд і скасування центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону;

- забезпечити прийняття центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, передбачених цим Законом.

3. Органам ліцензування певних видів господарської діяльності протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести свою діяльність у відповідність до вимог цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос