Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 19 Закона Украины "Об аренде государственного и коммунального имущества" (относительно предоставления льгот по арендной плате за пользование объектами права государственной и коммунальной собственности)

Проект закона Украины от 29.04.2014 № 4795
Дата рассмотрения: 29.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 19 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо надання пільг з орендної плати за користування об'єктами права державної та комунальної власності)

Верховна Рада України постановляє:

I. Доповнити статтю 19 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 30, ст. 416) частиною сьомою такого змісту:

"7. Орендарям збиткових підприємств, а також об'єктів, що мають важливе соціальне значення, орендодавець може надавати пільги щодо орендної плати.

Порядок визначення таких підприємств (об'єктів), а також умови надання цих пільг встановлюється:

Кабінетом Міністрів України - для підприємств (об'єктів), що перебувають у державній власності;

Верховною Радою Автономної Республіки Крим - для підприємств (об'єктів), що перебувають у комунальній власності Автономної Республіки Крим;

Обласними, районними, міськими, районними у містах, селищними, сільськими радами - для підприємств (об'єктів), що перебувають у комунальній власності".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос