Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе народного депутата Украины" (относительно обеспечения деятельности)

Проект закона Украины от 24.04.2014 № 4772
Дата рассмотрения: 24.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про статус народного депутата України" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 42, ст. 212 із наступними змінами) такі зміни:

1. Друге речення частини другої статті 23 викласти в такій редакції:

"Кошторисом Верховної Ради України затверджується ліміт коштів, які щомісяця видаються кожному народному депутатові для компенсації вартості проїзду територією України".

2. У частині четвертій статті 32 після слова "щомісячно" доповнити словами та цифрами "відповідно до положень статей 23, 35 цього Закону видаються кошти для компенсації вартості проїзду, оренди житла або винайму готельного номера, а також", а слово "цих" замінити словом "депутатських".

3. У статті 35:

частини першу і другу викласти в такій редакції:

"1. У витратах на забезпечення діяльності Верховної Ради України передбачаються кошти на оренду житла або винайм готельного номера. Народному депутату на оренду житла або винайм готельного номера на підставі його заяви та копії документа, до якого внесені відомості про місце його проживання, Апаратом Верховної Ради України щомісячно видаються кошти в розмірі, встановленому кошторисом Верховної Ради України для компенсації вартості оренди (винайму).

2. Право на отримання таких коштів мають народні депутати, не забезпечені житлом у місті Києві і місце їх проживання, відповідно до його реєстрації, знаходиться на відстані понад 30 км від меж міста Київ";

у частині третій слова "які отримують компенсації" замінити словами "яким видаються кошти".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос