Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины и Уголовно-исполнительный кодекс Украины относительно порядка освобождения от отбывания наказания

Проект закона Украины от 24.04.2014 № 4764
Дата рассмотрения: 24.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку звільнення від відбування покарання

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У статті 539 Кримінального процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2013, N 9-10, N 11-12, N 13, стаття 88):

Частину четверту доповнити реченням наступного змісту: "Забезпечення доставлення засудженого, який відбуває покарання у місцях позбавлення волі, у судове засідання є обов'язковим, крім випадків коли за станом здоров'я особа не може бути доставлена до суду та брати участь у судовому засіданні, що підтверджується медичним висновком лікарської комісії".

Частину п'яту доповнити реченням наступного змісту: "Копія ухвали негайно після її проголошення надсилається до адміністрації установи виконання покарання, де перебуває засуджений".

2. Частину п'яту статті 153 Кримінально-виконавчого кодексу України (Відомості Верховної Ради України 2004, N 3-4, ст. 21) викласти в такій редакції: "Дострокове звільнення від відбування покарання проводиться негайно у день надходження відповідних документів".

II. Прикінцеві положення

Цей закон набирає чинності через десять днів з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос