Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно предоставления органам местного самоуправления права ограничивать или запрещать продажу и употребление алкогольных напитков в целях уменьшения их вредного воздействия на здоровье населения

Проект закона Украины от 18.04.2014 № 4747
Дата рассмотрения: 18.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування права обмежувати або забороняти продаж та вживання алкогольних напоїв з метою зменшення їх шкідливого впливу на здоров'я населення

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Законі України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" (Відомості Верховної Ради України, 2005, N 52, ст. 565 із наступними змінами) частину дев'яту статті 13 викласти у такій редакції:

"Сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити куріння тютюнових виробів у визначених ними місцях постійно або тимчасово.".

2. У Законі України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (Відомості Верховної Ради України, 1995, N 46, ст. 345 із наступними змінами) частину третю статті 15-3 викласти у такій редакції:

"Сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити продаж та/або вживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів у визначених ними місцях постійно або тимчасово.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України 

О. В. Турчинов

Опрос