Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно гарантии проведения выборов в условиях чрезвычайного положения и военного положения)

Проект закона Украины от 17.04.2014 № 4736
Дата рассмотрения: 17.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України (щодо гарантії проведення виборів в умовах надзвичайного стану та воєнного стану)

I. Внести зміни до таких законів України:

1. Абзац п'ятий частини першої статті 21 Закону України "Про правовий режим надзвичайного стану" (Відомості Верховної Ради України, 2000, N 23, ст. 176) викласти у такій редакції:

"проведення виборів Президента України, виборів до Верховної Ради України за умови введення надзвичайного стану в більше ніж третина областей України, а виборів до Верховної Ради Автономної Республіки Крим і органів місцевого самоврядування за умови введення надзвичайного стану в більше ніж третина областей України або введення надзвичайного стану безпосередньо у відповідному регіоні;".

2. Абзац четвертий статті 19 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" (Відомості Верховної Ради України, 2000, N 28, ст. 224) викласти у такій редакції:

"проведення виборів Президента України, виборів до Верховної Ради України за умови введення воєнного стану в більше ніж третина областей України, а виборів до Верховної Ради Автономної Республіки Крим і органів місцевого самоврядування за умови введення воєнного стану в більше ніж третина областей України або введення воєнного стану безпосередньо у відповідному регіоні;".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос