Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах народных депутатов Украины" (относительно противодействия злоупотреблению пассивным избирательным правом)

Проект закона Украины от 17.04.2014 № 4729
Дата рассмотрения: 17.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо протидії зловживанню пасивним виборчим правом)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, N 10-11, ст. 73) такі зміни:

1. доповнити частину третю статтю 37 пунктом 4-1 такого змісту:

"4-1) прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу відповідної виборчої комісії";

2.частину четверту статті 37 викласти в такій редакції:

"4. При виникненні обставин, передбачених у пунктах 3, 5 - 8, 11 - 14 частини третьої цієї статті, повноваження члена виборчої комісії припиняються з моменту їх виникнення або виявлення, а обставин, передбачених у пунктах 1, 2, 4, 4-1, 9, 10 частини третьої цієї статті, - з моменту прийняття рішення про дострокове припинення його повноважень виборчою комісією, яка її утворила.

Особа, яка подала заяву про складення повноважень, продовжує виконувати обов'язки голови, заступника голови, секретаря, члена виборчої комісії до моменту прийняття рішення про дострокове припинення її повноважень комісією, яка утворила відповідну комісію.";

3. у частині першій статті 56 слова "однієї тисячі" замінити словами "двох тисяч";

4. у частині другій статті 56 слово "десяти" замінити словом "п'ятидесяти";

5. статтю 56 доповнити частиною 6-1 такого змісту:

"6-1. У разі відмови від балотування або прийняття рішення про скасування реєстрації кандидата в народні депутати України грошова застава у восьмиденний строк з дня такої відмови або прийняття такого рішення перераховується до Державного бюджету України.".

6. статтю 78 доповнити частиною 14 такого змісту:

"14. У разі прийняття рішення про скасування реєстрації кандидата в депутати, за поданням якого було зареєстровано офіційного спостерігача, виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації офіційного спостерігача.".

VII. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос