Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах народных депутатов Украины" (относительно парламентских выборов)

Проект закона Украины от 16.04.2014 № 4716
Дата рассмотрения: 16.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Відомості Верховної Ради України, 2012, N 10-11, ст. 73) такі зміни:

1. Пункт перший частини першої статті 92 викласти в новій редакції:

"1) виявлення фактів незаконного голосування (опускання виборчого бюлетеня до виборчої скриньки за виборця іншою особою, крім випадків, передбачених частиною дев'ятою статті 85 цього Закону; голосування особами, які не мають права голосу; голосування особами, які не включені до списку виборців на цій виборчій дільниці або включені до нього безпідставно; голосування виборцями, яким на підставі частини третьої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого вони відносяться на підставі відомостей Державного реєстру виборців про їх виборчу адресу, що внесені до списку виборців на відповідній виборчій дільниці та безпідставно отримали виборчі бюлетені для голосування в одномандатному окрузі; голосування виборцем більше ніж один раз) у кількості, що перевищує три відсотки кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені на виборчій дільниці;".

2. Пункт третій частини першої статті 92 викласти в новій редакції:

"3) виявлення у виборчих скриньках виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному або одномандатному окрузі у кількості, що перевищує більш як на три відсотки кількість виборців, які отримали відповідні виборчі бюлетені на виборчій дільниці.".

3. Частину третю статті 98 викласти в новій редакції:

"3. Право на участь у розподілі депутатських мандатів набувають кандидати у депутати, включені до виборчих списків партій, що отримали три і більше відсотків голосів виборців, у відношенні до сумарної кількості голосів виборців, поданих за кандидатів у депутати, включених до виборчих списків партій.".

4. Частину шосту статті 98 викласти в новій редакції:

"6. Центральна виборча комісія на підставі відомостей, зазначених у пунктах 18 та 19 частини першої цієї статті, встановлює сумарну кількість голосів виборців, поданих за кандидатів у депутати, включених до виборчих списків партій, що отримали три і більше відсотків голосів виборців.".

5. Пункт перший частини одинадцятої статті 98 викласти в новій редакції:

"1) загальну кількість голосів виборців, поданих за кандидатів у депутати, включених до виборчих списків партій, що отримали три і більше відсотків голосів виборців;".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос