Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 20 Закона Украины "О судоустройстве и статусе судей" (относительно избрания судей на административные должности)

Проект закона Украины от 16.04.2014 № 4707-1
Дата рассмотрения: 16.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 20 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо обрання суддів на адміністративні посади)

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину другу статті 20 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Відомості Верховної Ради України, 2010, N 41-45, ст. 529) доповнити новими абзацами такого змісту:

"Головою місцевого суду, його заступником, головою апеляційного суду, його заступником, секретарями палат апеляційного суду, головою вищого спеціалізованого суду, його заступниками та секретарями палат не можуть бути обраними особи, які були призначені та займали ці посади з червня 2010 року по лютий 2014 року

Рішення про призначення судді на адміністративну посаду надсилається до Вищої ради юстиції для видачі посвідчення голови суду або його заступника".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. З дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що звільнені з адміністративних посад, голови вищих спеціалізованих судів, їх заступники, голови апеляційних судів, їх заступники, голови місцевих судів та їх заступники, якщо вони були призначені та займали ці посади з червня 2010 року по лютий 2014 року. З дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що звільнені зі своїх посад, також секретарі судових палат вищих спеціалізованих судів, їх заступники та секретарі судових палат апеляційних судів, якщо вони були призначені та займали ці посади з червня 2010 року по лютий 2014 року.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос