Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Регламент Верховной Рады Украины (относительно порядка отзыва Председателя Верховной Рады Украины и Премьер-министра Украины)

Проект закона Украины от 08.04.2014 № 4650
Дата рассмотрения: 08.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо порядку відкликання Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 14-15, N 16-17, ст. 133) такі зміни:

1. Пункт 2 частини 2 статті 76 після слів "за їх підписами" доповнити реченнями такого змісту: "(підписні листи подаються в довільній формі з обов'язковим зазначенням на них прізвища, ім'я, по батькові народного депутата, номер його посвідчення та особистим підписом. Встановлення будь-яких вимог щодо отримання бланків підписних листів у Апараті Верховної Ради України чи будь-яких інших обмежень забороняється)".

2. Частину 2 статті 143 викласти у такій редакції: "Суб'єкт права подання (ініціатор подання) до Верховної Ради законопроектів про внесення змін до Конституції України, пропозицій та поправок до них подає їх до Верховної Ради із письмовим поданням за своїм підписом (підписами) (Підписні листи подаються в довільній формі з обов'язковим зазначенням на них прізвища, ім'я, по батькові народного депутата, номер його посвідчення та особистим підписом. Встановлення будь-яких вимог щодо отримання бланків підписних листів у Апараті Верховної Ради України чи будь-яких інших обмежень забороняється)".

3. Частину 1 статті 231 викласти у такій редакції: "Питання про відповідальність Кабінету Міністрів України може бути внесене на розгляд Верховної Ради за пропозицією не менш як однієї третини народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради, підтриманою їх підписами. (Підписні листи подаються в довільній формі з обов'язковим зазначенням на них прізвища, ім'я, по батькові народного депутата, номер його посвідчення та особистим підписом. Встановлення будь-яких вимог щодо отримання бланків підписних листів у Апараті Верховної Ради України чи будь-яких інших обмежень забороняється). Це питання включається до порядку денного сесії Верховної Ради без голосування".

ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос