Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О столице Украины - городе-герое Киеве" (относительно предоставления Киевскому городскому голове возможности реально влиять на развитие города)

Проект закона Украины от 07.04.2014 № 4638
Дата рассмотрения: 07.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо надання Київському міському голові можливості реально впливати на розвиток міста)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 11, ст. 79) такі зміни:

1. Частину другу статті 10-1 викласти в такій редакції:

"2. Головою Київської міської державної адміністрації призначається Президентом України особа, яка обрана Київським міським головою.".

2. Абзац другий частини третьої статті 11 викласти в такій редакції:

"У разі неутворення районної у місті Києві ради голова районної у місті Києві державної адміністрації призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за поданням Київського міського голови.".

3. У статті 16:

1) назву статті викласти в такій редакції:

"Стаття 16. Заступники голови Київської міської державної адміністрації та голів районних в місті Києві державних адміністрацій";

2) доповнити статтю частиною другою такого змісту:

"Перші заступники та заступники голів районних в місті Києві державних адміністрацій, повноваження яких стосуються сфери виконавчої влади, призначаються на посади та звільняються з посад головами відповідних районних в місті Києві державних адміністрацій за погодженням з Київським міським головою. У разі утворення районних в місті Києві рад, призначення та звільнення з посад заступників голів районних в місті Києві державних адміністрацій з питань здійснення самоврядних повноважень голови районних в місті Києві рад погоджують з відповідними районними радами.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов

Опрос