Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно запрещения иностранцам и лицам без гражданства принимать участие в политической деятельности на территории Украины)

Проект закона Украины от 01.04.2014 № 4621
Дата рассмотрения: 01.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони іноземцям та особам без громадянства приймати участь у політичній діяльності на території України)

З метою необхідності забезпечити спеціальним та правоохоронним органам України можливість оперативно і жорстко реагувати на факти втручання іноземців та осіб без громадянства у політичну діяльність на території України, Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Перший абзац частини першої статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР (ВВР) 1984, додаток до N 51, ст. 1122) доповнити словами:

" , участь у політичній діяльності на території України".

2. Внести до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, N 19-20, ст. 179) такі зміни:

1) доповнити статтю 3 частиною четвертою такого змісту:

"4. Іноземцям та особам без громадянства забороняється приймати участь у політичній діяльності на території України, в тому числі, в організації або проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій".

2) у статті 13:

а) абзац 7 частини першої викласти в такій редакції:

"якщо під час попереднього перебування на території України іноземець або особа без громадянства були притягнуті до відповідальності за порушення законодавства України, не виконали рішення суду або органів державної влади, уповноважених накладати адміністративні стягнення, або мають інші не виконані майнові зобов'язання перед державою, фізичними або юридичними особами, включаючи пов'язані з попереднім видворенням, у тому числі після закінчення терміну заборони подальшого в'їзду в Україну.";

б) доповнити статтю частиною 1-1 такого змісту:

"1-1. іноземцю або особі без громадянства, які під час попереднього перебування на території України були притягнуті до відповідальності за порушення законодавства України, не дозволяється в'їзд в Україну строком від п'ять до десяти років з дня винесення рішення про притягнення до відповідальності.".

3) частину другу статті 26 викласти в такій редакції:

"2. Іноземцям та особам без громадянства, зазначеним у частині першій цієї статті, щодо яких було прийняте рішення про примусове повернення, забороняється подальший в'їзд в Україну строком від п'яти до 10 років. Строк заборони щодо подальшого в'їзду в Україну обчислюється з дня винесення такого рішення. Порядок виконання рішення про заборону щодо подальшого в'їзду в Україну визначає Кабінет Міністрів України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тижневий термін з дня набрання чинності цим Законом:

1) забезпечити прийняття передбачених цим Законом нормативно-правових актів;

2) привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти;

3) забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів інших центральних органів виконавчої влади України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос