Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О воинской обязанности и военной службе" (относительно допризывной подготовки в учебных заведениях)

Проект закона Украины от 01.04.2014 № 4620
Дата рассмотрения: 01.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"

Враховуючи необхідність забезпечення виховання в підростаючому поколінні почуття громадянського обов'язку і патріотизму, розвиток впевненості у власних силах, лідерства, підвищення рівня фізичної підготовки учнів і студентів, виховання поваги до Збройних сил України та їхньої ролі у захисті національних інтересів, розвиток командних та стройових навичок і основних військових правил, Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 38, ст. 324, N51, ст. 519) такі зміни:

1. Частину першу статті 9 викласти в такій редакції:

"1. Обов'язкова допризовна підготовка усіх без виключення осіб обох статей, що придатні до військової служби за станом здоров'я, включається до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, а також вищих навчальних закладів у разі, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень здобувається на основі базової середньої освіти та проводиться за програмами, погодженими з Міністерством оборони України.".

2. Частину другу статті 11 викласти в такій редакції:

"2. Обов'язкову військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу на безоплатній основі проходять усі без виключення студенти обох статей, що навчаються у вищих навчальних закладів III або IV рівня акредитації з денною формою навчання, придатні до військової служби за станом здоров'я та морально-діловими якостями.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тижневий термін з дня набрання чинності цим Законом:

1) забезпечити прийняття передбачених цим Законом нормативно-правових актів;

2) привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти;

3) забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів інших центральних органів виконавчої влади України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос