Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 26-1 Закона Украины "О дорожном движении" (относительно запрещения ограничения движения транспортных средств и пешеходов для обеспечения проезда кортежей)

Проект закона Украины от 01.04.2014 № 4615
Дата рассмотрения: 01.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 261 Закону України "Про дорожній рух" (щодо заборони обмеження руху транспортних засобів і пішоходів для забезпечення проїзду кортежів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Викласти статтю 261 Закону України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 31, ст. 338) у такій редакції:

"Стаття 261. Про заборону обмежувати рух транспортних засобів і пішоходів для забезпечення проїзду кортежів окремих осіб, щодо яких здійснюється державна охорона

Не дозволяється обмежувати або забороняти рух транспортних засобів, пішоходів на окремих ділянках вулиць, автомобільних доріг для забезпечення проїзду автомобільним транспортом Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, глав іноземних держав, парламентів і урядів, керівників міжнародних міжурядових організацій і іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом, а також інших осіб, щодо яких здійснюється державна охорона".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України та Управлінню державної охорони у тижневий термін з дня набрання чинності цим Законом:

1) забезпечити прийняття передбачених цим Законом нормативно-правових актів;

2) привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти;

3) забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів інших центральних органів виконавчої влади України.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос