Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Регламент Верховной Рады Украины (относительно обеспечения личного голосования народными депутатами Украины)

Проект закона Украины от 31.03.2014 № 4609
Дата рассмотрения: 31.03.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Регламенту Верховної Ради України, затвердженому Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., NN 14 - 17, ст. 133) такі зміни:

1. У статті 26:

1) у частині першій після слів "електронної системи" доповнити словами такого змісту:

"із застосуванням сенсорної клавіші, в порядку, визначеному відповідним Положенням, яке затверджується Головою Верховної Ради України";

2) частину четверту викласти у такі редакції:

"4. Дані письмової та електронної реєстрації є підставою для нарахування виплат народному депутату за час участі в пленарних засіданнях Верховної Ради. У разі виникнення розбіжностей між даними письмової та електронної реєстрації, спірні питання розглядаються комітетом, до предмета відання якого належать питання регламенту".

2. Частину четверту статті 47 викласти у такій редакції:

"4. Перед проведенням відкритого поіменного голосування або таємного голосування шляхом подачі бюлетенів головуючий на пленарному засіданні Верховної Ради на вимогу народного депутата України або за своєю ініціативою перевіряє кількість присутніх на пленарному засіданні народних депутатів.

Кількість присутніх на пленарному засіданні народних депутатів здійснюється шляхом проведення повторної особистої реєстрації народних депутатів за допомогою електронної системи із застосуванням сенсорної клавіші".

3. Назву Розділу II глави 10 викласти у новій редакції:

"Глава 10. ФОРМИ ФІКСУВАННЯ ПЛЕНАРНИХ ЗАСІДАНЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"

4. Частину четверту статті 55 вилучити.

5. Доповнити новою статтею 56-1 такого змісту:

"Стаття 56-1. Відео- та аудіозапис пленарного засідання Верховної Ради

1. Відео- та аудіозапис пленарного засідання Верховної Ради здійснюється відповідно до порядку створення і зберігання інформаційних відео- та аудіозаписів про діяльність органів державної влади, встановленого законом.

2. Відеозапис процедури відкритого поіменного голосування зберігається до передачі у державний архів у відповідному структурному підрозділі Апарату Верховної Ради протягом 5 років".

6. Частину першу статті 78 доповнити новим пунктом 11-1 такого змісту:

"11-1) затверджує положення про порядок роботи електронної системи із застосуванням сенсорної клавіші".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

2. Голові Верховної Ради України протягом одного місяця розробити та затвердити положення про порядок роботи електронної системи із застосуванням сенсорної клавіші.

3. Апарату Верховної Ради України забезпечити:

1) здійснення заходів, пов'язаних з належним введенням в експлуатацію електронної системи із застосуванням сенсорної клавіші;

2) здійснення відеозапису використання електронної системи підрахунку голосів та зберігання відповідної інформації протягом 5 років, до передачі у державний архів.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос