Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 3 Регламента Верховной Рады Украины (относительно обеспечения доступа граждан на пленарные заседания Верховной Рады Украины)

Проект закона Украины от 27.03.2014 № 4592
Дата рассмотрения: 27.03.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо забезпечення доступу громадян на пленарні засідання Верховної Ради України)

З метою забезпечення відкритості законотворчого процесу, здійснення безпосереднього громадського контролю за роботою народних депутатів України, популяризації досвіду сучасного парламентаризму Верховна Рада України постановляє:

I. У статті 3 Регламенту Верховної Ради України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., NN 14-17, ст. 133 із наступними змінами):

1) частину другу викласти в такій редакції:

"2. Відкритість засідань Верховної Ради забезпечується шляхом допуску на них в установленому порядку представників засобів масової інформації та громадян".

2) доповнити статтю частиною третьою у такій редакції:

"Громадяни можуть бути присутні на пленарних засіданнях Верховної Ради України у спеціально облаштованому приміщенні, з якого є можливість спостерігати за подіями у сесійній залі Верховної Ради України. Порядок забезпечення вільного доступу громадян на пленарні засідання Верховної Ради України встановлюється Положенням, яке затверджується Постановою Верховної Ради України".

У зв'язку з цим частини третю - шосту вважати частинами четвертою - сьомою

II. Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України разом з Апаратом Верховної Ради України у місячний термін підготувати і внести на розгляд Верховної Ради України проект Положення про порядок забезпечення вільного доступу громадян на пленарні засідання Верховної Ради України.

III. Цей Закон набуває чинності з дня, наступного після дня його опублікування

 

Голова Верховної Ради України

Опрос