Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Налоговый кодекс Украины (относительно налогообложения денежного вознаграждения участников антитеррористической операции и администрирования налогов и сборов)

Проект закона Украины от 01.09.2014 № 4568а
Дата рассмотрения: 01.09.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін і доповнень до Податкового кодексу України (щодо оподаткування грошової винагороди учасників антитерористичної операції та адміністрування податків і зборів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 13 - 14, N 15 - 16, N 17, ст.112) такі зміни і доповнення:

1. Підпункт 102.6.4 пункту 102.6 статті 102 викласти у наступній редакції:

102.6.4. мав обмежену свободу пересування у зв'язку з ув'язненням чи полоном на території інших держав або внаслідок інших обставин непереборної сили, підтверджених документально, у тому числі обставин, що виникли на території України у зв'язку із проведенням антитерористичної операції;

2. Статтю 102 доповнити підпунктом 102.9 такого змісту:

102.9. Для цілей цієї статті "обставини непереборної сили" - це непереборна за даних умов сила (стихійне лихо, дія суспільного ворога, оголошена та неоголошена війна, загроза війни, терористичний акт, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, громадська демонстрація, блискавка, пожежа, буря, повінь, землетрус, нагромадження снігу або ожеледь, вибух тощо), яка є обставиною, що звільняє фізичну особу або посадових осіб юридичної особи від відповідальності за невиконання обов'язків, передбачених податковим законодавством.

3. Пункт 165.1 статті 165 доповнити підпунктом "и" такого змісту:

грошові винагороди, які виплачуються з Державного бюджету України військовослужбовцям, у тому числі строкової військової служби, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, водіям автотранспортних засобів Національної гвардії і Державної прикордонної служби, які приймали участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об'єкти, що охороняються бойовою та іншою технікою і які відповідно до п. 16 ст. 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" належать до учасників бойових дій.

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування;

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону;

забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос