Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (об освобождении от налогообложения импорта продукции оборонного назначения)

Проект закона Украины от 01.09.2014 № 4556а-1
Дата рассмотрения: 01.09.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (про звільнення від оподаткування імпорту продукції оборонного призначення)

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 197 Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13-17, ст. 112) доповнити пунктом 197.23 такого змісту:

"197.23. Звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції із ввезення у митному режимі імпорту на митну територію України продукції оборонного призначення, визначеної такою згідно з пунктом 9 статті 1 Закону України "Про державне оборонне замовлення" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., (ВВР) N 17, ст. 111), під час проведення антитерористичної операції, дії надзвичайного або військового стану, за такими товарними позиціями УКТЗЕД:

- 3601 - 3603 (ударні капсулі, детонатори, ракети освітлювальні);

- 8710 (танки та бронемашини з озброєнням чи без озброєння, їхні частини);

- включені до групи 90 "Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя" (тільки для телескопічних прицілів або інших оптичних пристроїв для зброї, якщо вони не поставлені разом із зброєю, для якої вони призначені);

- включені до групи 93 "Зброя та боєприпаси; їх частини та приладдя", крім включених до товарних позицій 9303 - 9304, 9305 (призначених тільки для виробів товарних позицій 9303 - 9304), 96909 та 9307".

2. Цей Закон не поширюється на продукцію оборонного призначення, що ввозиться під будь-якими митними режимами з території держави, визнаної згідно із законодавством України державою - окупантом, або визнаною згідно із міжнародним законодавством державою - агресором, а також з території держави, яка є стороною міжнародного договору про колективну безпеку або міжнародного договору, що має військову складову, якщо іншою стороною такого міжнародного договору (у тому числі багатостороннього) виступає держава - окупант (агресор) по відношенню до України.

3. Цей Закон набирає чинності з дати офіційного оприлюднення та також поширюється на товари військового призначення, які перебували під митним контролем, але не були випущені для вільного використання на території України до дати набрання чинності цим Законом, крім тих, що підпадають під визначення пункту 2 цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

О. Турчинов

Опрос