Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Едином государственном демографическом реестре и документах, подтверждающих гражданство Украины, удостоверяющих личномть или ее специальный статус" (относительно упорядочения документов)

Проект закона Украины от 25.03.2014 № 4549
Дата рассмотрения: 25.03.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (Офіційний вісник України, 2012, N 93, ст. 3771; 2013, N 57, ст. 2056) такі зміни:

1. Частину 2 статті 15 після слів "єдиними зразками" доповнити словами "та технічними описами".

2. У абзаці першому частини 1 статті 16 слова "законодавством України" замінити словами "Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Документи видані до моменту запровадження документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, визначених Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", є чинними до закінчення строку їх дії та не підлягають обов'язковій заміні.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос