Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 200 Уголовного кодекса Украины (относительно усиления ответственности за незаконные действия с документами на перевод и другими средствами доступа к банковским счетам)

Проект закона Украины от 20.03.2014 № 4512
Дата рассмотрения: 20.03.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 200 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконні дії з документами на переказ та іншими засобами доступу до банківських рахунків)

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 200 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 року, N 25-26, ст. 131) викласти у такій редакції:

"Стаття 200. Незаконні дії з платіжними інструментами

1. Підроблення документів на переказ, платіжних карток та інших електронних платіжних засобів, їх використання чи збут, або придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою використання чи збуту, -

караються штрафом від десяти до двадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від одного до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою чи працівником, якому відомості про платіжні інструменти стали відомі по службі чи роботі, -

караються позбавленням волі на строк від двох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років або без такого.

3. Дії передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років або без такого.

 Примітка.

Під документом на переказ слід розуміти електронний або паперовий документ, що використовується суб'єктами переказу, їх клієнтами, кліринговими, еквайринговими установами або іншими установами - учасниками платіжної системи для передачі доручень на переказ коштів.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос