Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О пенсионном обеспечении лиц, уволенных с военной службы, и некоторых других лиц" (относительно повышения минимального размера пенсии членам семей военнослужащих в случае потери кормильца)

Проект закона Украины от 12.03.2014 № 4402
Дата рассмотрения: 12.03.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо підвищення мінімального розміру пенсії членам сімей військовослужбовців у разі втрати годувальника)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 9 квітня 1992 року N 2262-XII (Відомості Верховної Ради України від 21.07.92, N 29, ст. 399, вводиться в дію Постановою ВР N 2263-XII від 09.04.92, ВВР, 1992, N 29, ст. 400) {із змінами, внесеними згідно із Законом N 231-VII від 14.05.2013}):

1) до статті 37 цього Закону, яку викласти у наступній редакції: "Пенсії в разі втрати годувальника, які призначаються членам сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, не можуть бути нижче двох визначених законом розмірів прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з моменту його прийняття.

2. Особи, яким раніше призначено пенсії в разі втрати годувальника відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", мають право на перерахунок пенсій з урахуванням положень цього Закону.

3. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити проведення перерахунку призначених пенсій;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос