Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно установления срока выдачи исполнительных документов)

Проект закона Украины от 25.07.2014 № 4373а
Дата рассмотрения: 25.07.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку видачі виконавчих документів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Статтю 258 Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 35-36, N 37) доповнити частиною четвертою такого змісту: "4. Виконавчий лист видається судом, у якому перебуває адміністративна справа, в триденний строк з моменту надходження заяви про видачу виконавчого листа".

2. Статтю 368 Цивільного процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 40-41, 42, ст. 492) доповнити частиною п'ятою такого змісту: "5. Виконавчий лист видається судом першої інстанції в триденний строк з моменту надходження заяви про видачу виконавчого листа. Якщо рішення переглядалось судом апеляційної чи касаційної інстанції і заява про видачу виконавчого листа надійшла до моменту повернення цивільної справи до суду першої інстанції, то виконавчий лист видається в триденний строк з дня повернення справи до суду".

3. Статтю 116 Господарського процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 6, ст. 56) доповнити частиною п'ятою такого змісту: "Наказ видається судом першої інстанції в триденний строк з моменту надходження заяви про видачу наказу. Якщо рішення переглядалось судом апеляційної чи касаційної інстанції і заява про видачу наказу надійшла до моменту повернення господарської справи до суду першої інстанції, то наказ видається в триденний строк з дня повернення справи до суду".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос