Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей" (относительно гарантий в особый период)

Проект закона Украины от 05.03.2014 № 4369
Дата рассмотрения: 05.03.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо гарантій у особливий період)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 15, ст. 190) такі зміни:

1. У статтю 8:

1) абзац другий пункту 1 доповнити реченням такого змісту: "Період проходження громадянами військової служби у особливий період зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до державної служби у подвійному розмірі."

2. У статтю 18:

1) після пункту шостого доповнити статтю новим пунктом такого змісту:

"7. В особливий період сім'ям військовослужбовців щомісяця виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення в розмірах, що встановлені військовослужбовцю на день його мобілізації.

Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей військовослужбовців:

дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні військовослужбовців, або батькам військовослужбовців рівними частками, якщо військовослужбовці не перебувають у шлюбі і не мають дітей."

У зв'язку зі цим пункт сьомий вважати пунктом восьмим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос