Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в статью 6 Закона Украины "О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование" (относительно предоставления возможности подавать отчет путем направления почтой)

Проект закона Украины от 04.03.2014 № 4359
Дата рассмотрения: 04.03.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення доповнень до статті 6 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо надання можливості подавати звіт шляхом надсилання поштою)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" ("Голос України" N 171 від 15.09.2010 р., "Урядовий кур'єр" N 156 від 26.08.2010 р.) із змінами і доповненнями пункт 4 частини 2 статті 6 після слів "фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування;" доповнити такими словами:

"звітність може бути подана шляхом надсилання звіту поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення (в разі подання такого звіту на паперових носіях);".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом 30 днів з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону, у відповідність із цим Законом.

3. До спливу 30 днів з дня набрання чинності цим Законом забороняється подавати звітність щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування шляхом надсилання звіту поштою відповідно до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос