Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно взимания военного сбора)

Проект закона Украины от 22.07.2014 № 4348а
Дата рассмотрения: 22.07.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння воєнного збору)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13-17, ст. 112) наступні зміни:

Розділ XX. ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ доповнити підрозділом 9-1 "Справляння військового збору" такого змісту:

"Підрозділ 9-1 "Справляння військового збору"

1. З метою посилення обороноздатності держави в умовах поширення проявів тероризму на території України, для цілей визначених даним Законом, з фізичних осіб - платників податків, одноразово, виключно на потреби української армії, справляється воєнний збір ставки якого визначаються цим підрозділом.

2. Платниками військового збору є платники податку, майновий стан і доходи яких згідно податкової декларації за 2013 рік перевищують 500 тис. грн.

3. Ставка податку становить 10 відсотків об'єкта оподаткування, визначеного статтею 163 цього Кодексу, для платників податку, майновий стан і доходи яких згідно податкової декларації за 2013 рік перевищують 500 тис. грн.;

4. Ставка податку становить 15 відсотків об'єкта оподаткування, визначеного статтею 163 цього Кодексу, для платників податку, майновий стан і доходи яких згідно податкової декларації за 2013 рік перевищують 1 млн. грн.;

5. Ставка податку становить 20 відсотків об'єкта оподаткування, визначеного статтею 163 цього Кодексу, для платників податку, майновий стан і доходи яких згідно податкової декларації за 2013 рік перевищують 10 млн. грн.;

6. Ставка податку становить 25 відсотків об'єкта оподаткування, визначеного статтею 163 цього Кодексу, для платників податку, майновий стан і доходи яких згідно податкової декларації за 2013 рік перевищують 100 млн. грн.

7. Нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюється за правилами визначеними Розділом IV цього Кодексу.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України та центральним органам виконавчої влади в місячний строк з дня набрання чинності цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова
Верховної Ради України

 

Опрос