Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 90 Закона Украины "О выборах Президента Украины"

Проект закона Украины от 28.02.2014 № 4328
Дата рассмотрения: 28.02.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 90 Закону України "Про вибори Президента України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести такі зміни до статті 90 Закону України "Про вибори Президента України" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 20-21, ст. 291; 2009 р., N 50, ст. 754):

у частині четвертій слова "сімдесят днів" замінити словами "сорок днів"; слова "партій (блоків)" словами "кандидатів на пост Президента України" а слова "вісімдесят днів" - словами "сорок п'ять днів";

частини сьому та восьму викласти в такій редакції:

"7. Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування не пізніш як за вісімдесят днів до дня виборів відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

8. Розцінки вартості одиниці друкованої площі та одиниці ефірного часу для проведення передвиборної агітації встановлюються відповідним засобом масової інформації не пізніше як за вісімдесят днів до дня виборів у розмірі, що не може перевищувати розміру середньоарифметичного значення ціни за комерційну рекламу (рекламу, розповсюдження якої має на меті отримання прибутку) за останній квартал року, що передує року проведення виборів. При цьому засоби масової інформації можуть розрахувати такі розцінки вартості одиниці друкованої площі чи ефірного часу окремо для робочих днів і окремо для вихідних та святкових днів, а також окремо для різних за кількістю потенційної аудиторії періодів ефірного часу чи друкованої площі.

Засоби масової інформації усіх форм власності не пізніш як за сімдесят вісім днів до дня виборів зобов'язані опублікувати в друкованих засобах масової інформації розцінки вартості однієї хвилини (секунди) ефірного часу та розцінки вартості одиниці друкованої площі".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

О. Турчинов

Опрос