Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно приоритетного зачисления членов скаутских организаций Украины в учебные заведения Службы безопасности Украины, Министерства обороны Украины и Министерства внутренних дел Украины

Проект закона Украины от 27.02.2014 № 4315
Дата рассмотрения: 27.02.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетного зарахування членів скаутських організацій України до навчальних закладів Служби безпеки України, Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до наступних Законів України:

1. До Закону України "Про службу безпеки України" (Відомості Верховної Ради України, 1992, N 27):

статтю 22 доповнити частиною третьою наступного змісту:

"Членам Всеукраїнської Молодіжної Організації України "Національна організація Скаутів України" та Молодіжної організації "Пласт - Національна скаутська організація України" надається право пріоритетного зарахування на навчання за конкурсом та на цільовий прийом до навчальних закладів Служби безпеки України, у тому числі за державним замовленням.".

2. До Закону України "Про Збройні Сили України" (Відомості Верховної Ради України, 1992, N 9):

доповнити Закон статтею 131 наступного змісту:

"Стаття 131. Підготовка спеціалістів для Збройних Сил України

Підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації спеціалістів для Збройних Сил України здійснюється відповідно до Закону України "Про освіту" та інших актів законодавства.

Для забезпечення професійної освіти кадрів Збройних Сил України Міністерством оборони України створюються відповідні навчальні заклади.

Членам Всеукраїнської Молодіжної Організації України "Національна організація Скаутів України" та Молодіжної організації "Пласт - Національна скаутська організація України" надається право пріоритетного зарахування на навчання за конкурсом та на цільовий прийом до навчальних закладів Міністерства оборони України, у тому числі за державним замовленням.".

3. До Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991, N 4):

доповнити Закон статтею 61 наступного змісту:

"Стаття 61. Підготовка спеціалістів для органів Міністерства внутрішніх справ України

Підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації спеціалістів для органів Міністерства внутрішніх справ України здійснюється відповідно до Закону України "Про освіту" та інших актів законодавства.

Для забезпечення професійної освіти кадрів Міністерство внутрішніх справ України створює відповідні навчальні заклади.

Членам Всеукраїнської Молодіжної Організації України "Національна організація Скаутів України" та Молодіжної організації "Пласт - Національна скаутська організація України" надається право пріоритетного зарахування на навчання за конкурсом та на цільовий прийом до навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України, у тому числі за державним замовленням.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінетові Міністрів України, центральним органам виконавчої влади у місячний строк привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос