Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 12 Закона Украины "О государственной помощи семьям с детьми" (относительно изменения размера и порядка начисления пособия при рождении ребенка)

Проект закона Украины от 27.02.2014 № 4314
Дата рассмотрения: 27.02.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо зміни розміру та порядку нарахування допомоги при народженні дитини)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести наступні зміни та доповнення до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 20, ст. 102; 2005 р., N 17, N 18-19, ст. 267; 2008 р., N 5-6, N 7-8, ст. 78; 2010 р., N 8, ст. 53,. 2011, N 38, ст. 383; 2012 р., N 4, ст. 21):

1. Статтю 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" викласти в такій редакції:

Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини

Допомога при народженні дитини нараховується в розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, та виплачується виходячи з розміру прожиткового мінімуму встановленого на момент здійснення виплат допомоги.

Допомога при народженні дитини надається у такому розмірі: на першу дитину - 34 розміри прожиткового мінімуму, на другу дитину - 63 розмірів прожиткового мінімуму, на третю та кожну наступну дитину - 128 розмірів прожиткового мінімуму.

Виплата допомоги здійснюється одноразово: при народженні першої дитини - у розмірі 10 прожиткових мінімумів, при народженні другої дитини - у розмірі 15 прожиткових мінімумів, при народженні третьої та наступної дитини - у розмірі 20 прожиткових мінімумів.

Решта допомоги виплачується: на першу дитину протягом наступних 24 місяців, на другу дитину - протягом 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину - протягом 72 місяців.

Виплата допомоги здійснюється щомісячно в таких розмірах: на першу та другу дитину - в розмірі 100 % прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановленого на момент здійснення виплати; на третю та наступну дитину в розмірі 150 % прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановленого на момент здійснення виплати.

Виплати здійснюються в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос