Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об охране окружающей природной среды" (относительно расширения прав Верховной Рады Автономной Республики Крым и местных советов в части использования средств фондов охраны окружающей природной среды)

Проект закона Украины от 03.07.2014 № 4241а
Дата рассмотрения: 03.07.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища України" (щодо розширення прав Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад у частині використання коштів фондів охорони навколишнього природного середовища)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести такі зміни до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (Відомості Верховної Ради України від 08.10.91 N 41, ст. 546):

статтю 47 доповнити новими частинами 8 та 9 такого змісту:

"Рішенням обласних рад, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та міських рад Києва і Севастополя може бути затверджено перелік заходів на фінансування яких можуть виділятись кошти місцевих (обласних, сільських, селищних та міських) та Автономної Республіки Крим фондів охорони навколишнього природного середовища.

Зазначеними рішеннями визначаються додаткові заходи, які не передбачені затвердженим Кабінетом Міністрів України на підставі статті 17 цього Закону переліку природоохоронних заходів, якщо це викликано необхідністю запобігання, зменшення і ліквідації негативного впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище і її наслідків для здоров'я населення.".

Частину 8 цієї статті вважати відповідно частиною 10.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня опублікування цього Закону:

1) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) прийняти нормативно-правові акти, що випливають із цього Закону;

3) забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов

Опрос