Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О пенсионном обеспечении лиц, уволенных с военной службы, и некоторых других лиц" (относительно повышения размера денежного и пенсионного обеспечения участников антитеррористической операции)

Проект закона Украины от 03.07.2014 № 4238а
Дата рассмотрения: 03.07.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо підвищення розміру грошового та пенсійного забезпечення учасників антитерористичної операції)

Верховна Рада України постановляє:

I. Текст пункту "в" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 29, ст. 399; 2004 р., N 50, ст. 536; 2006 р., NN 9-11, ст. 96; 2007 р., N 7-8, ст. 66) доповнити частиною третьою наступного змісту:

"Мінімальний розмір пенсії, обчислений відповідно до цієї статті, для осіб, які брали участь у бойових діях під час антитерористичної операції встановлюється у розмірі не менше 70 % відповідних сум грошового забезпечення та не менше розміру трьох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, визначених законом".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року.

2. Встановити, що військовослужбовці, яким раніше призначено пенсію за вислугу років відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", мають право на перерахунок пенсії з урахуванням положень цього Закону.

Якщо внаслідок перерахунку за нормою цього Закону розмір пенсії або виплачуваної її частини зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.

3. Доручити Кабінету Міністрів України встановити розмір посадових окладів для учасників бойових дій під час антитерористичної операції у постанові Кабінету Міністрів України "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" від 7 листопада 2007 року N 1294, виходячи із розмірів посадових окладів, які передбачені для державних службовців.

4. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити проведення перерахунку раніше призначених пенсій відповідного до пункту 2 цього розділу.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос