Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О моратории на повышение цен и тарифов на жилищно-коммунальные услуги

Проект закона Украины от 03.07.2014 № 4234а
Дата рассмотрения: 03.07.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги

1. Протягом дії цього Закону:

а) забороняється підвищувати ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги, визначені у Законі України "Про житлово-комунальні послуги" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 47, ст. 514), для споживачів - фізичних осіб;

б) житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергія оплачуються споживачами-фізичними особами за цінами і тарифами, встановленими Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, і органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень станом на 1 січня 2014 року;

в) витрати домогосподарства на житлово-комунальні послуги не можуть перевищувати 15 % середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

2. Цей Закон набирає чинність з дати офіційного оприлюднення та втрачає чинність від дати набрання чинності законом (законами), які знімуть обмеження щодо підвищення мінімальних заробітних плат і мінімального прожиткового мінімуму та запровадять механізми захисту інтересів соціально-незахищених верств населення під час підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

3. Протягом дії цього Закону інші закони України з питань визначення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для споживачів-фізичних осіб діють з урахуванням його норм.

4. Цей Закон не поширюється на територію України, визнану тимчасово окупованою за законами України та/або за нормами міжнародного права.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов

Опрос