Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О правовом статусе иностранцев и лиц без гражданства" (относительно стимулирования инвестиционной деятельности в Украине)

Проект закона Украины от 01.07.2014 № 4202а
Дата рассмотрения: 01.07.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, N 19-20, ст. 179) такі зміни:

1. Частину третю статті 5 після першого речення доповнити реченням наступного змісту: "Іноземці та особи без громадянства, зазначені у частинах четвертій, восьмій та дев'ятій статті 4 цього Закону, та чия заробітна плата за виконання ними трудових обов'язків в Україні становить не менш, ніж еквівалент [60.000 (шістдесят тисяч)] Євро до вирахування податків на рік, отримують посвідку на тимчасове проживання на весь строк дії укладеного з ними трудового договору для роботи в Україні (незалежно від строку дії дозволу на використання праці іноземців та осіб без громадянства або іншого документу, що має подібну функцію)".

ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з місяця, наступного за місяцем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня офіційного оприлюднення цього Закону:

підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов

Опрос