Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О гуманитарной помощи" (относительно совершенствования процедуры признания грузов (средств, работ, услуг) гуманитарной помощью)

Проект закона Украины от 24.06.2014 № 4163а
Дата рассмотрения: 24.06.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо вдосконалення процедури визнання вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою)

Верховна Рада України постановляє:

І. Закон України "Про гуманітарну допомогу" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 51, ст. 451) доповнити статтею 5-1 такого змісту:

"Стаття 5-1. Визнання вантажів, коштів, робіт, послуг гуманітарною допомогою

1. Рішення про визнання чи відмову визнання вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою приймається впродовж 21 календарного дня з моменту надходження документів, що подаються отримувачем гуманітарної допомоги. Порядок визнання вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою встановлюється Кабінетом Міністрів України.

2. У разі, якщо документи для визнання вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою подано не в повному обсязі, керівник або заступник спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги у триденний строк приймає рішення про зупинення процедури визнання вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою і письмово повідомляє про це отримувача гуманітарної допомоги із зазначенням переліку документів, які необхідно подати додатково.

3. У разі, якщо отримувач гуманітарної допомоги у десятиденний строк з моменту отримання повідомлення про зупинення процедури визнання вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою, подав документи, визначені у повідомленні спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги, загальний строк розгляду документів продовжується, але в межах, визначених частиною першою цієї статті.

4. За наявності підстав для відмови у визнанні вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою, спеціально уповноважений державний орган з питань гуманітарної допомоги приймає відповідне рішення, в якому зазначає вичерпний перелік обставин, що є підставами для такої відмови.

5. Безпідставна відмова у визнанні вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою може бути оскаржена у судовому порядку.

6. Особи, винні у порушенні порядку визнання вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою, несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом розробити та затвердити порядок визнання вантажів (коштів, робіт, послуг) гуманітарною допомогою.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос