Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины в сфере использования ядерной энергии

Проект закона Украины от 18.02.2014 № 4156
Дата рассмотрения: 18.02.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законів України:

1. У частині третій статті 25 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 12, ст. 81; 1997 р., N 4, ст. 20; 1999 р., N 34, ст. 274; 2009 р., N 40, ст. 579; із змінами, внесеними Законом України від 16 жовтня 2012 року N 5460-VI):

1) абзац другий після слова "ліцензіата" доповнити словами ", іншого суб'єкта, який провадить діяльність, що підлягає державному регулюванню у сфері використання ядерної енергії,";

2) абзац третій після слова "ліцензіатам" доповнити словами ", іншим суб'єктам, які провадять діяльність, що підлягає державному регулюванню у сфері використання ядерної енергії".

2. У статті 171 Закону України "Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 9, ст. 68; 2010 р., N 20, ст. 198; із змінами, внесеними Законом України від 16 жовтня 2012 року N 5460-VI):

1) абзац третій частини першої після слів "дозвільного характеру" доповнити словами ", якщо це завдало або могло завдати шкоди здоров'ю людей чи навколишньому природному середовищу,";

2) частину другу викласти в такій редакції:

"Рішення про накладення штрафів, передбачених частиною першою цієї статті, приймається головним державним інспектором з ядерної та радіаційної безпеки України або його заступниками від імені органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки у формі постанови, яка повинна відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження", на підставі протоколу про порушення вимог цього Закону, складеного державним інспектором органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки.";

3) доповнити статтю частинами такого змісту:

"Штрафи, передбачені частиною першою цієї статті, можуть бути застосовані протягом шести місяців з дня виявлення правопорушення, але не пізніше одного року з дня його вчинення.

У разі вчинення суб'єктом діяльності у сфері використання ядерної енергії двох або більше правопорушень штрафи накладають за кожне вчинене правопорушення окремо.

Суб'єкти діяльності у сфері використання ядерної енергії сплачують штраф у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення постанови про накладення штрафу.

Копія платіжного документа, що засвідчує факт сплати штрафу, подається органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки.

У разі несплати штрафу в зазначений строк постанова надсилається органу державної виконавчої служби для її виконання в порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження".".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос