Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Закон Украины "О телевидении и радиовещании" (относительно определения понятия национального аудиовизуального продукта и доли его в телерадиопрограммах)

Проект закона Украины от 14.02.2014 № 4143
Дата рассмотрения: 24.04.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (щодо визначення поняття національного аудіовізуального продукту та частки його у телерадіопрограмах)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 10, ст. 43), далі - Закон, такі зміни:

1. У статті 1:

1) У абзаці першому після слів "що сприймаються зоровими" замінити "і" на частку "та/або";

2) абзац 27 викласти в такій редакції:

"національний аудіовізуальний продукт - це вироблені фізичними або юридичними особами України програми, телерадіопередачі, фільми, аудіовізуальні твори, музичні твори, які транслюються, озвучуються або перекладаються українською мовою на 100 % (в т. ч. синхрони та ін.)".

3) після абзацу 41 додати абзац:

"синхрон - частина телерадіопрограми, що містить пряму мову людини"

2. Частину 4 статті 28 викласти у такій редакції:

"Ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними програмами:

програми виробництва країн, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, повинні становити не менш як 80 відсотків від загального обсягу мовлення, у тому числі не менш як 50 відсотків від загального обсягу мовлення - національні аудіовізуальні продукти;

у радіопрограмах національні аудіовізуальні продукти повинні становити не менш як 50 відсотків загального щотижневого обсягу мовлення.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос