Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Закон Украины "О телевидении и радиовещании" (относительно определения понятия национального аудиовизуального продукта и наполнения им теле-, радиоэфиров)

Проект закона Украины от 14.02.2014 № 4143
Дата рассмотрения: 14.02.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (щодо визначення поняття національного аудіовізуального продукту та наповнення ним теле-, радіоефірів)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 10, ст. 43), далі - Закон, такі зміни:

У статті 1:

У абзаці першому після слів "що сприймаються зоровими" замінити "і" на частку "та/або";

абзац 27 викласти в такій редакції:

"національний аудіовізуальний продукт - це вироблені фізичними або юридичними особами України телерадіопрограми, фільми, аудіовізуальні твори, які транслюються, озвучуються або перекладаються українською мовою на 100 % (в т. ч. синхрони та ін.)".

2. Частину 4 статті 28 Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 10, ст. 43) викласти у такій редакції:

"Ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 повинні дотримуватись таких пропорцій між українськими та іноземними програмами:

програми виробництва країн, що підписали Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, повинні становити не менше як 80 відсотків, у тому числі не менше як 50 відсотків від загального обсягу мовлення - національні аудіовізуальні продукти.

у радіоефірах національні аудіовізуальні продукти повинні становить не менше як 50 відсотків загального щотижневого обсягу мовлення".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

В. В. Рибак 

Опрос